EN

Haberler

ASELSAN DSA FUARINDA

ASELSAN, Kuala Lumpur / Malezya'da bu yıl on beşincisi düzenlenen DSA (Defence Services Asia) 2016 Uluslararası Savunma Fuarına katılım sağladı. Şirketimiz bu fuarda

Malezya'nın K DEFENSETECH SDN BHD firması ile işbirliğine yönelik bir Mutabakat

Muhtırası imzaladı.

Standımızda Askeri ve Profesyonel Haberleşme Sistemleri, Stamp-G ve Dual Sarp Uzaktan Komutalı Silah Sistemleri, Elektronik Harp Sistemleri, Radar Sistemleri, Aviyonik Sistemler, Ana Muharebe Tankı modernizasyon çözümlerimiz ve Sınır Güvenlik kabiliyetlerimiz sergilendi. 

Fuarı ziyaret eden Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Şuay Alpay ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar standımızda ağırlandı.

Çeşitli ülke Savunma Bakanlığı yetkilileri ve Silahlı Kuvvetler Komutanlarının standımıza gerçekleştirdiği ziyaretlerde başta Yazılım Tabanlı Telsizlerimiz ve Uzaktan Komutalı Silah Sistemlerimiz olmak üzere imkan ve kabiliyetlerimiz tanıtıldı.

Başta Malezya Sultanı, Savunma Bakanı ve Genelkurmay Başkanı olmak üzere, Endonezya, Kore Cumhuriyeti, Sri Lanka, Myanmar, Tayland, Filipinler ve Brunei Savunma Bakanlığı ve Silahlı Kuvvetler heyetleri standımıza büyük ilgi gösterdi.

Son Eklenen Haberler