EN

Haberler

MODÜLER GEÇİCİ ÜS BÖLGESİ PROJESİ ELD3 SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Modüler Geçici Üs Bölgesi Projesi (MGÜB Projesi) kapsamında MGÜB ELD-3’ü kapsayan sözleşme değişikliği Savunma Sanayii Başkanlığı ile 23 Mart 2020 tarihinde imzalandı.

MGÜB ELD-3 Performansa Dayalı Bakım/Onarım Sözleşmesi kapsamında verilecek hizmet,  MGÜB Sözleşmeleri kapsamında teslimatı yapılan ve garantisi tamamlanan/tamamlanacak sistemlerin 01 Ocak 2020 tarihinden itibaren 2022 yılı sonuna kadar saha ve fabrika seviyesi Bakım/Onarım faaliyetleri ile kullanıcı seviyesi müşteri eğitimlerini kapsamaktadır. MGÜB ELD-1 ve MGÜB ELD-2 Bakım/Onarım Sözleşmelerinin devamı niteliğindedir.

Söz konusu Sözleşme, mevcut bakım onarım sözleşmelerinden farklı olarak “performansa dayalı lojistik” anlayışıyla yapılandırılmış olup, “tüm kritik elektronik sistemlerin 7 gün içerisinde müdahale, müdahaleyi takiben 7 gün içerisinde onarım yapılarak faal hale getirilmesi” performans kriterine sahiptir. 

Projede kullanılan sistemlerin kullanım alanı ve kullanım şekli kritik nitelikte olup, oluşabilecek arızalara en kısa sürede müdahale etme zorunluluğu bulunmaktadır. Bu isterleri karşılamak amacıyla, tam zamanlı olarak yerinde destek sağlanıyor.

Üs Bölgelerinde arıza kaynaklı emniyet zafiyetini önlemek amacıyla; sahadan toplanan tüm bildirimler etkin olarak takip edilmekte, analiz edilmekte ve raporlanmaktadır. 


Son Eklenen Haberler