EN

Performans Kariyer Yönetimi

Performans değerlendirme sistemimiz ile her çalışanımızın mükemmel performansa ulaşması için çalışıyoruz. Bu yolla çalışanlarımızın performansını, her iş grubu ve unvan özelinde belirlenen yetkinlik tanımları ile objektif bir şekilde ölçüyor ve değerlendiriyoruz. Çalışanlarımızı doğru hedeflere yönlendirerek, yarattıkları iş sonuçları ile yüksek kurumsal performansımızı sürekli kılmaya çalışıyoruz.

Performans değerlendirmelerinden elde ettiğimiz çıktılar ile çalışanlarımızın güçlü oldukları ve kendilerini geliştirmeleri gereken yönleri gözden geçiriyor, uzun vadeli kariyer hedeflerine yönelik kişisel gelişim planlarını belirliyoruz.

Bu doğrultuda, çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde gerçekleştirebilmeleri amacı ile eğitim, yetenek yönetimi, ücret yönetimi ve ödüllendirme gibi diğer önemli insan kaynakları süreçlerimizi destekliyoruz.

Tüm bu uygulamalarımızı açık iletişim ve sürekli geri bildirim anlayışına dayanan kurum kültürümüz ile besleyerek, çalışanlarımızın kendi alanlarında daima yüksek bir motivasyona sahip ve “fark yaratan” kişiler olabilmeleri için her türlü olanağı sağlıyoruz.